Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140497

Andmetöötluse assistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- andmete sisestamine andmebaasi (hinnad, uued tooted, hankijate andmed)

Ootused kandidaadile

- hea arvutioskus
- eesti keele oskus kõnes ja kirjas, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
- isikuomadused: täpsus, hea pinge- ja rutiinitaluvus
- kasuks tuleb SAP programmi oskus

Ettevõte pakub

-häid töötingimusi
-nooruslikku ja sõbralikku töökollektiivi
-firmatransporti Tallinn-Jüri-Tallinn
-firmaüritusi

Lisainfo

- töökoht asub Jüris, Harjumaal
- töö on vahetustega

Tööpakkumise number
#140497

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2008

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 63 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd 2400 inimesele.

Vaata rohkem