Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143452

Andmetöötleja (tootmises)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toote omahinnatabelite koostamine ja haldus
  • programmi uute tootestruktuuride loomine, tootehindade sisestamine ja kontroll
  • arendusosakonna lao haldus, sh kasutusesolevate materjalide arvelevõtt ja mahakandmine
  • materjalikulu arvestamine ja sisestamine
  • materjali hindade tellimine, hinnakategooriate määramine
  • näidiste arvelevõtt/mahakandmine näidistesaali või valmistoodangu

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt varasem töökogemus tootmisettevõttes sarnasel ametikohal
  • hea numbrimälu ja keskendumisvõime
  • hea rutiinitaluvus
  • MS Exel tundmine lõppkasutaja tasemel
  • valdab heal tasemel eesti keelt.

Ettevõte pakub

  • tööd loovas ja sõbralikus arendusosakonna õhkkonnas
  • kaasaegset töökeskkonda
  • stabiilsust
  • töötasu 10 000- 13 000 bruto
  • tööaega E-R 8.30-17.00
  • suvel 1 kuu kollektiivpuhkust.

Lisainfo

Tööle asumise aeg:ASAP
Töökoht asub Tallinn-Laagri piiril.

Tööpakkumise number
#143452

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2008
Kuulutus sisestati:
6. märts 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile. Helista meile 6 990 500, või tule astu läb!

Meie Kliendiks on ettevõte, mis asutati aastal 1992. Tegevusvaldkonnaks on nahk- ja tekstiilmööbli tootmine. Eesmärgiks on pakkuda kõrgkvaliteedilisi tooteid koos innovaatiliste lahendustega. Tooteid turustatakse peamiselt üle Euroopa.

Vaata rohkem