Värsked tööpakkumised

Andmetöötleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165446

Tööpakkumise number

165446

Töö kirjeldus

Laoarvestustarkvara BUUM andmebaasi andmete sisestamine ja aruannete võtmine;
IT- kasutajatoe osutamine laoarvestustarkvara BUUM osas;
andmete haldus, andmete varundamine;
osalemine tööprotsesside kirjelduste koostamisel;
osalemine töötajate väljaõppe korraldamisel ja läbiviimisel.

Nõudmised kandidaadile

väga hea MS Office tundmine;
hea suhtlemis- ja koostööoskus;
hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil;
kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus;
oskus oma tööd planeerida;
valmisolek töölähetusteks.

Kasuks tuleb:
laoarvestusprogrammi BUUM tundmine;
töökogemus kaubandus- või teenindusettevõttes.

Pakume huvitavat tööd kiirelt arenevas ettevõttes,stabiilset töösuhet, nüüdisaegset töökeskkonda, toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Tänassilma tehnopargis Saku vallas Laagris.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2008
Kuulutus sisestati:
23. september 2008

AS Evelekt asutati 1994 aastal. Alates 1997 aastast on meie põhitegevuseks mööbli ja sisustuskaupade maaletoomine, hulgi- ning jaemüük. Peamisteks kaubagruppideks täna on toolid, seifid, rotang- ja käsitöömööbel, koloniaalmööbel, lai valik suvemööblit, keraamilisi lillepotte ja sisustuselemente. Partneriteks kauba hankimisel on tunnustatud mööbli ja sisustuskaupade tootjad paljudest riikidest (valdavalt Aasiast).Tänaseks on välja arendatud 8 kauplusest koosnev kaupluste kett (kauplustega Tallinnas, Tartus , Valgas, Narvas ja Jõhvis), kogu Eestit hõlmav edasimüüjate võrk ning kontaktid edasimüüjatega Lätis, Leedus ja Soomes. Seisuga august 2008 töötab AS-is Evelekt 96 töötajat.