Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340826

Andmetöötleja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Andmetöötleja ametikohal on sinu vastutusalaks arvete väljastamine, laokannete tegemine ning saate-lehtede, arvete ja muu dokumentatsiooni
süstematiseerimine ja arhiveerimine.

Ootused kandidaadile

  • Oma tegemistes oled täpne ja tähelepanelik;
  • Sinu arvutikasutamise oskus on hea ning oled valmis hooajaliselt pingeliseks tööperioodiks;
  • Sinu inglise keele oskus on suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

Miks võiksid töötada Saku Õlletehases?

  • Üheks meie konkurentsieeliseks on tulemustele pühendunud inimesed.
  • Oleme loonud motivatsioonisüsteemi, mis lähtub töötajate tööpanusest ning töötulemustest.
  • Peame tähtsaks mitte ainult seda, mida saavutame, vaid ka seda, kuidas seda saavutame.
  • Väärtustame koostööd, tähistame edulugusid ja naudime üksteise head seltskonda.
  • Koolitame oma töötajaid ning julgustame nende arengut.
  • Pöörame suurt tähelepanu töökeskkonna ohutusele ja headele töötingimustele.
  • Toetame sporti ning oma töötajate sportlikke eluviise.

Lisainfo

NB! Ametikoht on tähtajaline, töö lõppeb kõrghooaja lõppedes.

Tööpakkumise number
#340826

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. mai 2014
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2014

Saku Õlletehases ootab Sind ees kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline ärikeskkond. Rahvusvahelise Carlsbergi grupi liikmena kuulume õlletootjate kõrgliigasse, töötame maailmaklassi brändidega, pakume suu-repäraseid maitsehetki ning head seltskonda. Me tahame olla parimad, töötame pühendunult ning naudime meeskonnatööd ja võite. Pakume Sulle võimaluse nii jagada oma kogemust, kui ka areneda ja tõusta oma ala parimaks. Sinu ees on uks valla koostööks kogu Carlsbergi grupi kontsernis.

Vaata rohkem