Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673373

Andmete töötleja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klaasi töötlemisega tegelev ettevõte ootab oma meeskonnaga liituma andmete töötlejat, kelle peamisteks ülesanneteks on tellimuste ettevalmistamine, tööprogrammide koostamine ja klaasilõikuste optimeerimine.

Ootused kandidaadile

  • Arusaamine geomeetrilistest seostest

  • CAD-programmide kasutamise oskus

  • Süsteemsus ning algatusvõime

  • Pingetaluvus

  • Ehitustehniline taiplikkus

  • Oskus leida lahendusi uutele väljakutsetele

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • Toetavaid kolleege, toredat meeskonda

  • Hea töö eest korralikku palka

Tööpakkumise number
#673373

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

Arhitektuursete klaaselementide tootmine. Autotarvikute ja aiandustehnika müügiga tegelev ettevõte.

Vaata rohkem