https://www.cvkeskus.ee/26518

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26518

Andmete kontrollija ja sisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Inff Grupp on Eesti kapitalil põhinev infomeedia ettevõte, mis tegeleb Eesti ettevõtete andmete avaldamisega internetis ning anname välja ka katalooge Puhkus ning Kool ja Koolitus.


Ootused kandidaadile

eesti keel
keskharidus
vanus alates 21 eluaastast


Ettevõte pakub

sõbralikku kollektiivi
arenemisvõimalust


Tööpakkumise number
#26518
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Andmete kontrollija ja sisestaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!