Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219848

ANDMESPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • operatsiooniriski intsidentide ja kahjujuhtumite registreerimine ja töötlemine;
  • operatsiooniriski statistika analüüs, analüüsitulemuste tõlgendamine ja visualiseerimine;
  • andmete kogumine välistest allikatest.

Ootused kandidaadile

  • majandus/statistika/IT-alane kõrgharidus või selle omandamine;
  • süsteemne mõtlemine ja hea analüüsioskus;
  • kannatlikkus, järjepidevus;
  • laialdane Exceli kasutamise oskus;
  • hea eesti ja inglise keele oskus.

  • arendavat keskkonda ja oma ala ekspertide toetust professionaalseks arenguks;
  • pühendunud ja sõbralikku meeskonda;
  • kuuluvust Eesti mainekama suurettevõtte meeskonda.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 6. märtsil 2011 saata oma CV ja motivatsioonikiri aadressile cv(ät)swedbank.ee märgusõnaga „andmespetsialist” või kandideerida läbi CV Keskuse keskkonna lisades motivatsioonikirja.

Tööpakkumise number
#219848

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2011
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2011

Operatsiooniriski osakond on osa riskikontrolli divisjonist. Osakond tegeleb operatsiooniriski juhtimist reguleeriva metoodika ja protsessi (riskide identifitseerimine, analüüs, raporteerimine juhtkonnale ja grupi funktsioonile) juurutamisega Eesti äriüksuses. Osakonna fookuses olev riskiteema on defineeritud järgnevalt: operatsioonirisk on oht saada kahju ebapiisavate või mittetöötavate sisemiste protsesside, inimeste ja süsteemide või väliste sündmuste tulemusena.

Vaata rohkem