https://www.cvkeskus.ee/663697
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Andmespetsialisti ülesandeks on andmete sisestamine ja töötlemine ning erinevate aruannete koostamine (eritarkvara, MS Excel).

Tööaeg: ootame Sinu panust 80 töötundi iga kalendrikuu esimese kolme nädala jooksul.
Töö toimub paindliku graafiku alusel õhtuti ja nädalavahetusel. Meie kogemus näitab, et Andmespetsialisti ametikoht on sobilik ka päevases õppevormis õppivale üliõpilasele.


Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sul on hea arvutikasutamisoskus (Word, Excel); kui Sulle meeldivad numbrid, oled täpne, korrektne ja kohusetundlik; Sa tahad saada töökogemust ja oled valmis selle nimel pingutama ning ennast täiendama.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume paindlikku tööaega, põhjalikku sisseelamisprogrammi ja koolitusi. Pakume erinevaid arenguvõimalusi kasvada koos omaala spetsialistiks.


Tööpakkumise number
#663697

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 5.4 - 5.85 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. september 2020
Kuulutus sisestati:
24. august 2020
Andmespetsialist Andmespetsialist

A-Tolliagentuur OÜ

A-Tolliagentuur alustas oma tegevust 1996. aastal, kus töötab hetkel üle 40 erineva valdkonna spetsialisti. A-Tolliagentuur osutab seadustest ja määrustest tulenevate kaubavahetusega seotud dokumentide vormistamise teenust Eestis ning Euroopa Liidus. Meie eesmärk on pakkuda igale kliendile kasulikke ja optimaalseid äriteenuste lahendusi.

Vaata rohkem

Andmespetsialist
You are applying to:
Andmespetsialist
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!