Andmesisestaja- vaakumpakendaja (kulinaariatsehhi)

OG ELEKTRA TOOTMINE AS

Tööpakkumise number

597782

OG Elektra Tootmine AS Andmesisestaja- vaakumpakendaja (kulinaariatsehhi)

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on:
- kulinaariatsehhi toodangule esitatud tellimuste vastuvõtmine, vormistamine ja arvestussüsteemi sisestamine
- kulinaariatoodangu vaakumpakendamine

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud meie meeskonda kui:
- sul on hea arvutikasutamise oskus
- hea eesti keele oskus
- oled hea füüsilise tervise ja vastupidavusega
- sul on oskus iseseisvalt oma tööd organiseerida ning oled hea meeskonnatöötaja
- oled kohustundlik ja valmis uuteks väljakutseteks

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- täistööaega ja tööd graafiku alusel
- kindlat ja konkurentsivõimelist töötasu
- head boonussüsteemi
- väljaõpet ja ettevõttesisest arenguvõimalust
- tasuta transporti Rakverest tööle ja tagasi

Asukoht:
Lääne-Virumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
16. mai 2019
Soovin kandideerida

OG Elektra Tootmine AS on asutatud 1999 aastal. Ettevõtte tegevusaladeks on meie oma kauplusteketile kulinaaria-, vorsti-, pagari- ja kondiitritoodete valmistamine. Ettevõttes valmistatud tooteid on võimalik osta ainult meie oma kauplustest.

Avan ettevõtte profiili