Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167602

Andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

inventuuride sisestamine

Ootused kandidaadile

keskharidus;
infotehnoloogiliste vahendite kasutamisoskus;
kohusetunne, täpsus, pingetaluvus, tasakaalukus;
oskus töötada iseseisvalt, usaldusväärsus.

Kasuks tuleb töökogemus andmesisestajana.

Ettevõte pakub

huvitavat tööd meeldivas kollektiivis
võimalust oma teadmisi ja oskusi rakendada

Lisainfo

Ajutine töö kuni 31.01.2009.a.

Võimalust töötada osalise tööajaga või suisa oma graafikuga (peaasi, et töö tehtud), ka kodus.

Tööpakkumise number
#167602

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2008

OÜ Baltimpeks on spordikaupade müügile orianteeritud ettevõte, mis alustas oma tegevust 1994. aastal. Firma tegeleb spordikaupade jae- ja hulgimüügiga. Meie maaletoodavad kaubamärgid on: Rucanor, Royalbeach, Avia, Gala, Cross. Meil on spordipood Tartus ,Viljandis, Räpinas ja Tallinnas ja meie kaupu võib leida igast suuremast spordipoest üle Eesti.

Vaata rohkem