Värsked tööpakkumised

Andmesisestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 69406

Tööpakkumise number

69406

Töö kirjeldus

Pakume tööd andmesisestajale : töö seisneb kindlustusandmete sisestamises arvutiprogrammi.
Tavapärane bürootöötaja tööaeg : 08.00 - 16.00. Töökoht asub kesklinnas.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat omab varasemat analoogset töökogemust,talle sobib meeskonnatöö,on täpne ja korrektne tööülesannete täitmisel ning hea suhtleja.
KEELED : EESTI ;SOOME JA VENE KÕNES JA KIRJAS HEAL TASEMEL.
ARVUTIOSKUS : MS OFFICE LÕPPKASUTAJA TASEMEL;SPETSPROGRAMMI VÄLJAÕPE
KOHAPEAL.

Ettevõte pakub meeldivaid töökaaslasi,korralikke töötingimusi ja kindlat palka ning hea töö eest
tulemustasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2006
Brutopalk:
Alates 7000 EEK kuus

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.