Värsked tööpakkumised

Andmesisestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123939

Tööpakkumise number

123939

Töö kirjeldus

Andmesisestaja tööülesandeks on bussijuhtide poolt sõidulehtedele kirjutatud andmete sisestamine MS Exceli tabelisse ja raamatupidamisprogrammi, enda kurssi viimine bussijuhtide töögraafikutega, juhtkonna abistamine väiksematel kontoritöödel.

Nõudmised kandidaadile

- heal tasemel MS Exceli kasutamisoskus ja arvuti tundmine
- vähemalt keskharidus
- eesti keele oskus
- huvi arvude vastu

Kasuks tuleb huvi transpordivaldkonna vastu

Kindlat tööd paindliku graafiku alusel, soovi korral edasist karjääri ettevõttes

Lisainfo

Pakume andmesisestajale tööd 4 tunniks päevas viiel päeval nädalas, tööaja algusajad ja tööpäevad kokkuleppel. CVs palun märkige kindlasti ära oma tunnitasu soov!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2007
Kuulutus sisestati:
16. september 2007

Linden Invest OÜ on 2005. a asutatud tööjõu renditeenust pakkuv ettevõte, pakume tööd üle 60nele inimesele