Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314513

Andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Toodete kirjelduste tõlkimine vene keelest eesti keelde ja vastupidi.
- Toodete sisteamine exelisse ja admin keskkonda.
- Hinnamonitooringute teostamine.
- Vajadusel igapäevase müügitegevuse abistamine.

Ootused kandidaadile

- Väga head suulist ja kirjaliku vene ja eesti keele oskust.
- Huvi e-kaubanduse vastu ja soovi selles valdkonnas areneda.
- Heal tasemel MS Exceliga töötamise oskust.

Ettevõte pakub

- Väljakutseid kiiresti arenevas väikeettevõttes.
- Nooruslikku töökollektiivi.
- Töökohta Tallinna kesklinna piiril.

Tööpakkumise number
#314513

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. august 2013
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2013

DLB Trading OÜ haldab e-poode www.dlb.ee (Eestis) ja www.dlb.fi (Soomes). Ettevõte kuulub Baltimaade suurima online jaemüüja "PIGU" gruppi ning mis haldab www.pigu.lt (Leedu), www.220.lv (Läti), www.dlb.ee (Eesti) ja www.dlb.fi (Soome). Prognooside kohaselt külastab käesoleval aastal grupi e-poode 27 miljonit inimest ning müügikäibeks oodatakse 30 miljonit eurot. Hetkel on grupis töötajaid 150 ning seoses Eesti müügitegevuse laiendamisega otsitakse meeskonda: Toote administraatoreid.

Vaata rohkem