Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149245

Andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

andmete sisestamine programmi
dokumentide skänneerminine
ümbrike avamine

Ootused kandidaadile

arvutiga töötamise kogemust
tähelepanelikkust ja täpsust
head eesti keele valdamist
soovitavalt varasem töökogemus andmesisestajana

täistööajaga tööd E-R (8.30-17.00) Tallinna kesklinnas asuvas kontoris, (kodus töötamise võimalust ei ole)
väljaõpet töös vajaliku arvutiprogrammi kasutamiseks
katseaega 1 kuu
palka katseajal 4700,- neto, peale katseaega 5100,- neto (tegemist on väga lihtsa andmesisestusega)

Tööpakkumise number
#149245

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile.
Helista meile 6 990 500, või tule astu läbi!

Meie partneriks on ettevõte, mis kuulub üle 30 aasta tagasi loodud rahvusvahelisse konserni. Ettevõtte tegevusvaldkonnaks on peamiselt andmete digitaliseerimine, sisestus ja kontroll. Klientideks on mainekad rahvusvahelised ettevõtted.

Vaata rohkem