Värsked tööpakkumised

Andmesisestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368424

Tööpakkumise number

368424

Töö kirjeldus

Raamatupidamisandmete sisestamine andmebaasi

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:
kohusetundlikkust ja täpsust
head rutiinitaluvust
head arvutikasutamise oskust
kasuks tuleb varasem andmesisestuse kogemus ning rootsi ja/või soome keele oskus

Ettevõte pakub

väljaõpet kontoris
head teenimisvõimalust vastavalt töö kiirusele ja kvaliteedile
võimalust pärast õppeperioodi kodus töötamiseks
töötasu: õppeperioodil (3 - 4 nädalat) miinimumpalk, hiljem tükitöö

Lisainfo

Vajame abikäsi andmesisestusel (koolitus algab märtsis, töö aprillist suve lõpuni 2015). Headele sisestajatele pakume tööd ka edaspidi.

Kandideerimine toimub vaid läbi CV Keskuse!

NB! Kõigile, kes on läbi tööportaali kandideerinud, antakse tagasiside hiljemalt 13. märtsiks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2015

Bisnode Estonia AS on 1991. aastal asutatud äriinfofirma, mille põhitegevusaladeks on äri-, krediidiinfo- ning andmesisestusteenuste pakkumine. Meil on pikaajaline kogemus Eesti ettevõtete taustuuringute koostamisel. Samas võimaldame Eesti ettevõtjatel kontrollida oma partnerfirmade maksejõulisust ja leida uusi ärikontakte üle kogu maailma. Bisnode Estonia AS on alates 2006. aastast Bisnode Grupi, mis on Euroopa juhtiv digitaalse äriinfo pakkuja, liige. Kuni 5. novembrini 2012. a kandis Bisnode Estonia AS ärinime AS Connectus.