Värsked tööpakkumised

Andmesisestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117283

Tööpakkumise number

117283

Töö kirjeldus

Otsime andmesisestajat-raamatupidajat.
Tööks on ostuarvete õigsuse kontroll, sisestamine arvestusprogrammi, vahede selgitamine ja analüüs, kaubainventuuride läbiviimine ning aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

• raamatupidamisalane koolitus ja töökogemus
• täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
• võimeline täitma rutiinseid ülesandeid
• arvutioskus
• eesti, soome ja/või inglise keele oskus kõnes

Pakume tööd kaasaegses rahvusvahelises töökeskkonnas. Mitmed soodustused.

Lisainfo

Märgusõnaga "andmesisestaja" ootame cv koos palgasooviga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2007
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2007

AS Nordic Jetline on Eesti firma, mis on asutatud 1997.a. novembris. Opereerime kahe autokatamaraaniga Nordic Jet ja Baltic Jet Tallinn-Helsingi liinil.