Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140907

Andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Info sisestamine ja parandamine andmebaasis

Ootused kandidaadile

Valdad algtasemel soome keelt
Tunned ennast koduselt arvutiga töötades (Excel, Word)
Pead ennast heaks meeskonnatöötajaks
Oled kiire õppija

Ettevõte pakub

Kindlat ja püsivat tööd rahvusvahelises ettevõttes
Väljaõpet kohapeal
Sõbralikku töökollektiivi
Töö tulemustest sõltuvat boonust

Lisainfo

Kasuks tuleb toiduaine-, hügieeni-, esmatarbekaupade tooteinfo teadmine ja/või eelnev töökogemus andmesisestajana

Tööpakkumise number
#140907

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

ACNielsen on juhtiv turu-uuringutega tegelev rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb rohkem kui sajas riigis üle maailma ning meie eesmärgiks on pikaajalise ja sujuva koostöö arendamine nii oma klientide kui töötajatega.

Vaata rohkem