Värsked tööpakkumised

Andmesisestaja-raamatupidaja abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91109

Tööpakkumise number

91109

Töö kirjeldus

Tööd pakume spetsialistile, kelle töökohustusteks on arvete ja inventuuride sisetamine ning laoseisu ja inventuuride analüüs, klientide võlgnevustega tegelemine ja kassaraamatu pidamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame vähemalt keskharidust, täpsust, korrektsust, väga head suhtlemisoskust ja väga head sobivust meeskonnatööks ning positiivset ellusuhtumist. Kasuks tuleb raamatupidamisalane haridus.

Lisaks ootame väga head eesti ja vene keele oskust ning head arvuti kasutamise oskust.
Kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi EEVA tundmine.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi ja motiveerivat töötasustamist.
Palk kokkuleppel, esita CV-s oma orienteeruv palgasoov.

Lisainfo

Tööaeg E-R 8.00 - 16.30

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2007

Floreas OÜ tegevusalaks on toa- ja lõikelillede ning floristikatarvete hulgimüük. Firma on asutatud 1999 a. ja omab head turupositsiooni. 2006 a. realiseerimise netokäive oli 62 milj. kr.
Hetkel töötab firma heaks 25 töötajat -spetsialisti.
Seoses lahkuva töötajaga, otsime oma kollektiivi uut inimest.