Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668527

Andmesisestaja Pärnu Delice toidupoodi

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 18. september 2020
Kuulutus aegub:17. oktoober 2020

Töö kirjeldus

*Kaupade saatedokumentide kontrollimine ja sisestamine

*Saatedokumendil oleva hinna vastavuse kontrollimine andmebaasis oleva hinnaga

*Hinnasiltide olemasolu tagamine, väljatrükk ja paigutamine müügisaali

*Kaupade koguse ja kvaliteedikontroll

*Tekkinud probleemide kohene lahendamine

*Dokumentatsiooni haldamine, koostamine, aruandlus

Ootused kandidaadile

Ootame Sind meiega liituma, kui:

Eelnev töökogemus ei ole nõutud. Oluline on, et kandidaat sooviks tööd teha ja armastab toidukaupluses töötada.

*Vajalik on eesti keele oskus.

*Soov töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

* Tööd graafiku alusel (8:30-20:30)

* Kindlat töötasu + lisatasu õhtu- ja nädalavahetuse tundide eest

* Kokkuhoidvat kollektiiv kodupoes

* Ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#668527

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
18. september 2020

Abc Supermarkets on eestimaine ettevõte ja me pakume tööd pea 450. inimesele. Meie põhiväärtused on ausus, hoolivus ja uuendusmeelsus. Ja need on märksõnadeks ka töösuhetes. Iga töötaja on meie jaoks oluline koostööpartner. Me väärtustame üksteise tööd ja liigume kõik koos ühise eesmärgi nimel. Me soovime panustada iga töötaja arengusse, paneme olulist rõhku uue töötaja sisselamis programmile ja mentorlusele, panustame iga töötaja arengusse, tunnustame lojaalseid töötajaid ning premeerime igakuiselt heade töötulemuste eest.

Vaata rohkem