https://www.cvkeskus.ee/126296

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126296

Andmesisestaja- laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kauba vastuvõtmine ja riiulitesse paigutamine
tellimuste komplekteerimine ja väljastamine, dokumentatsiooni vormistamine
inventuuritulemuste sisestamine andmebaasi


Ootused kandidaadile

täpsus ja korrektsus
ausus ja kliendisõbralikkus
eelnev laotöö kogemus
väga hea arvuti kasutamise oskus


Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda
Eneseteostamise võimalust
Konkurentsivõimelist töötasu


Tööpakkumise number
#126296
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Andmesisestaja- laotöötaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!