Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326073

Andmesisestaja kliendilojaalsuse osakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-andmete sisestamine algdokumentidest ettevõtte andmebaasi
-sisestatud andmete töötlus, korrektuur, kontroll
-töö kliendikaartidega (andmete kontroll, vigade parandus, kliendikaartide ümbervahetus jne)
NB! Tähtajaline LEPING.

Ootused kandidaadile

- täpsus, korrektsus, viisakus
- eesti- ja vene keele oskus
- hea arvuti oskus (Microsoft Office)
- kesk- või keskeri haridus

Ettevõte pakub

-sõbralikku kollektiivi
-töötulemustest sõltuvat palka
-võimalust oma teadmisi ja oskusi rakendada

Lisainfo

Tööd pakkume perioodiks detsember - veebruar.

Tööpakkumise number
#326073

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
20. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
20. november 2013

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku 526 kauplust Leedus, Lätis, Eestis, Poolas ja Bulgaarias.

Vaata rohkem