Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #96613

Andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • dokumentatsiooni koostamine ja käsitlemine
  • dokumentide arhiveerimine
  • info töötlemine ja edastamine

Ootused kandidaadile

  • iseseisvus, vastutus- ja otsustusvõime
  • kohusetunne ja korrektsus
  • algatusvõime töökohustuste täitmisel
  • kasuks tuleb inglise või soome või rootsi keele valdamine
  • arvuti kasutamise oskus (MS Exel, MS Word)

Ettevõte pakub

  • tänapäevast töökeskonda
  • tööd noores ja positiivses kollektiivis
  • karjääri- ja arenemisvõimalust

Lisainfo

Töökoht asub Keilast 5 km kaugusel.

Tööpakkumise number
#96613

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. märts 2007
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2007

Structo Industry OÜ on 2004 aastal tegevust alustanud tootmisettevõte. Valmistame liuguksi, klaasvaheseinu ja garderoobisüsteeme. Eksport moodustab 90% toodangust.

Vaata rohkem