Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66572

Andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tellimuste sisestamine tootmisarvestussüsteemi iScala
tellimuste üle vaatamine (ka paberil dokumendina) ja võrdlemine tootmisarvestusse eelnevalt sisestatud infoga, vigade parandamine
muu info (tootenimetused, hinnad, koodid) sisestamine andmebaasidesse

Ootused kandidaadile

arvutiga töötamise kogemust
soovitavalt MS Exceli kasutamise kogemust
tähelepanelikkust ja analüüsivõimet
eesti keele valdamist
soovitavalt varasem töökogemus andmesisestajana

täistööajaga tööd (8.00-16.30) Maardus(Vana -Narva mnt.-l )asuvas kaasaegses kontoris,(kodus töötamise võimalust ei ole)
väljaõpet töös vajaliku arvutiprogrammi kasutamiseks

Lisainfo

Lisainfot kandideerimise kohta tasub küsida telefonil 6566 630

Tööpakkumise number
#66572

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2006
Kuulutus sisestati:
8. mai 2006

CVO Group OÜ on Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv online personaliotsingu ja konsultatsiooni firma. CVO Groupi kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ungaris ja Tsehhis.
Meie eesmärgiks on aidata ettevõtteid nende personalitöö juhtimisel ja arendamisel. Seoses uue tootmisjuhtimissüsteemi juurutamisega vajab meie kliendiks olev ettevõte oma meeskonda:

Vaata rohkem