Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303798

ANDMESISESTAJA Comarketis

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kauba saatedokumentide õigsuse kontroll ja andmebaasi sisestamine
- kaupade hindade korrigeerimine, kujundatud hindade ja plaaniliste allahindluste sisestamine
- reklaammaterjali väljapaneku tagamine
- tagastuste, taara- ja lehepunktitoodete haldamine
- hinnakommunikatsioon
- kaupade tagastusdokumentide vormistamine
- kaupade tellimine
- dokumentide arhiveerimine
- üldinventuuri toetamine
Teed palju koostööd raamatupidamise-, ostuosakonna ja hankijatega

Nõudmised kandidaadile

- arvutikasutamisoskus väga heal tasemel
- kiirus, täpsus, korrektsus ja pingetaluvus
- info süstematiseerimise oskus
- probleemide lahendamise oskus

-Pakume Sulle konkurentsivõimelist palka, ettevõttesiseseid karjääri- ja arenguvõimalusi, toetavat ja sõbralikku meeskonda ning kaasaegseid
töötingimusi

Tööpakkumise number
#303798

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2013

Abc Supermarkets on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis opereerib kaupluseid Comarket ja Solaris Toidupood. Meie missiooniks on tekitada klientides positiivseid emotsioone ja olla neile lähedal. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning uudset lähenemist.

Vaata rohkem