Värsked tööpakkumised

Andmesidevõrgu administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94564

Tööpakkumise number

94564

Töö kirjeldus

Administraatori peamised tööülesanded on:

  • IT infrastruktuuri haldus ja arendus
  • VPNi baasil ehitatud kliendilahenduste haldamine
  • andmeside erilahenduste haldamine (WAN ja LAN )
  • tulemüüride haldus (netscreen)

Nõudmised kandidaadile

Kui Sul on teadmisi ja kogemusi järgmistes valdkondades:

  • VPN
  • ruuting (OSPF, BGP)
  • WAN ja LAN ehitamine, haldus ja monitooring
  • tulemüürid ja access-listid (cisco, netscreen, checkpoint)
  • oskad eesti keelt ja saad aru erialastest inglisekeelsetest tekstidest,
SIIS PANE OMA CV TEELE!

Meie pakume Sulle kompetentset, innovatiivset ja erialast arengut toetavat meeskonda ning eneseteostamise võimalust. Laia soodustuste paketti, millest loe lähemalt www.elion.ee/personal.

Lisainfo

Gren-Christian Kass Turvalahenduste osakonna juhataja 640 2148

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2007

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.