Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64668

Andmesideteenuste administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Administraatori peamised tööülesanded on:

  • Elioni andmesideteenuste operatiivne jälgimine
  • avariiolukordade põhjuste analüüs, likvideerimise korraldamine ja teenuste taastumise kontroll
  • klientidelt rikketeadete vastu võtmine telefoni ja e-posti teel, rikete registreerimine
  • andmesideklientide nõustamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus andmeside valdkonnas
  • head teadmised andmeside valdkonnast
  • hea arvuti riist- ja tarkvara tundmine
  • eesti keele vaba valdamine nii kõnes kui kirjas
  • vene ja inglise keele oskus suhtlemistasemel
  • väga hea analüüsioskus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • hea organiseerimisvõime
  • positiivsus ja hea pingetaluvus

enesearengu võimalusi ja väljakutseid oma teadmiste ja oskuste pidevaks täiendamiseks asjatundjate meeskonnas.

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel, teenindame kliente E-P ööpäevaringselt.

Tööpakkumise number
#64668