Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68793

Andmesideklientide spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeeninduse poolt edastatud IT alaste probleemide lahendamine klientide nõustamise ja rikete kõrvaldamise teel.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • tunneb arvutit põhjalikult
  • omab ülevaadet erinevatest andmesidelahendustest
  • on vähemalt keskharidusega
  • valdab eesti keelt nii kõnes kui kirjas
  • oskab vene ja inglise keelt suhtlemistasemel
  • soovib kliente teenindada
  • tahab töötada meeskonnas

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus IT valdkonnas
  • IT alane haridus või selle omandamine

huvitavat tööd ja erinevatele probleemidele lahenduste leidmise kaudu palju uusi kogemusi ning arenemisvõimalust suurettevõttes meeldivas kollektiivis.

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel, kliente teenindatakse E-P 8.00 – 23.00

Tööpakkumise number
#68793