Värsked tööpakkumised

Andmeoperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90984

Tööpakkumise number

90984

Töö kirjeldus

andmete sisestamine ja kontrollimine andmebaasides

Nõudmised kandidaadile

  • hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • arvuti ja interneti kasutamise oskus ning vilumus
  • kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus
  • kiire õppimisvõime

Ettevõte pakub

  • uusi teadmisi turismivallas
  • kaasaegset töökeskkonda Tartu kesklinnas
  • meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

kandideerijal tuleb kasuks soome keele oskus
pakume tööd nii ajutiselt äraoleva töötaja asendajana kui ka määramata ajaga töölepingu alusel
tööaeg 8 tundi päevas, 5 päeva nädalas (sh. graafiku alusel nädalavahetustel)

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2007
Brutopalk:
Alates 6800 EEK kuus

Backoffice Services Estonia OÜ on rahvusvahelisse turismitööstuse kontserni kuuluv
bürooteenuseid osutav ettevõte asukohaga Tartus