Värsked tööpakkumised

Andmelao tarkvara ja aruandluse arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121592

Tööpakkumise number

121592

Töö kirjeldus

• SAP platvormil Eesti Haigekassa tööprotsesse toetavate süsteemide arendamine, sh peamiselt andmeladu ja aruandlus (BW)
• võimalus osaleda erinevates Eesti Haigekassa arendusprojektides

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
• infotehnoloogilist või majandusalast kõrgemat haridust (võib olla omandamisel)
• kogemust infosüsteemi arenduse valdkonnas (äriprotsesside analüüs, süsteemianalüüs, projekteerimine, vms.)
• head eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas
• valmidust meeskonnatööks
• pingetaluvust
• suhtlemisoskust ja koostöövõimet

Kasuks tuleb:
• SAP tarkvara tundmine
• teadmised majandusest
• teadmised programmeerimisest

Ettevõte pakub

• võimalust osaleda Eesti suurimates IT projektides
• loomingulist ja vastutusrikast tööd
• tööülesannetest tulenevat väljaõpet
• kaasaegset töökeskkonda ning suurepärast meeskonda
• konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
30. august 2007

Kui soovid omandada uusi teadmisi, väärtustad arengut ning tahad saada Euroopa tasemel tippspetsialistiks, siis oled just Sina see, keda ootame kandideerima.

Eesti Haigekassa on 10-miljardi krooni suuruse eelarvega avalik-õiguslik organisatsioon, millel on 1,3 miljonit klienti, 3000 koostööpartnerit ja kus töötab 230 inimest.
Eesti Haigekassa missioon on luua kindlustatutele turvatunne võimalike terviseprobleemide tekkimisel.