Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289218

Andmelao haldur/analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Andmelao halduri/analüütiku ametikoha eesmärk on toetada tarku otsuseid läbi otsustusprotsessis vajaliku teabe kogumise, töötlemise ja esitamise.

Eesmärgi täitmiseks andmelao haldur/analüütik:

  • tagab andmelao-/analüüsitarkvara töötamise oma pädevuse piires;
  • haldab andmeaita: viib sisse muudatusi andmeaida struktuuri, dokumenteerib muudatusi, kontrollib ja muudab ülekandereegleid, koostab kasutajavaateid, jälgib objektide vastavust aruannetele jm;
  • teeb ise keerulisi analüütilisi päringuid ja aruandeid, viib läbi andmete statistilist töötlemist ja analüüsi, sh mudelid, simulatsioonid jm;
  • osaleb analüütilise süsteemi arendamisel ja arendusprojektide läbiviimisel, sh lähteülesannete väljatöötamisel (selgitab vajadusi, kirjeldab aruannete/päringute loogikaid sisu poolelt) ning tagab nende jätkusuutlikkuse;
  • kontrollib arenduse nõuetele vastavust, selgitab aruannete/päringute ja andmete kvaliteediküsimusi ja korraldab testimise;
  • osaleb andmekvaliteedi probleemide selgitamisel, andmekvaliteedi nõuete arendamisel ja töötab välja vajalikke protseduure;
  • osaleb analüüsialases arenduses: kogub informatsiooni sobivate analüütiliste tarkvaralahenduste leidmiseks, analüüsimeetodite rakendamiseks ning esitab vastavad ettepanekud, viib läbi koolitusi.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (võib olla lõpetamisel), soovitavalt matemaatiline statistika, matemaatika, informaatika või sarnase sisuga erialal;
  • praktiline kogemus töötamisel andmebaasidega;
  • SQL päringukeele oskus;
  • eesti keele oskust kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas ja vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keele) oskus kesktasemel nii kõnes kui kirjas;
  • ulatuslik arvutikasutamisoskus (MS Word, Excel, PowerPoint jt);
  • head suhtlemisoskus ja koostöövalmidus (töö eeldab palju suhtlemist oma üksuses ja väljapool);
  • organiseerimisvõimekus, otsustus- ja vastutusvõime;
  • probleemide lahendamisele orienteeritus, täpsus ja korrektsus;
  • positiivne töösse suhtumine, initsiatiiv ja õppimisvõime, hea pingetaluvus;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikele kehtestatud tingimustele.

Kasuks tuleb:
  • varasem kogemus mistahes analüüsitarkvaraga ja andmetöötluses;
  • alusteadmised Politsei- ja piirivalveameti tööst;
  • teadmised Politsei- ja piirivalveameti andmekogudest ja andmestikest ning võimekus õppida neid tundma.

Ettevõte pakub

  • väljaõpet kohapeal;
  • huvitavat tööd ja arenemisvõimalusi;
  • toetavat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#289218

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2012

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveametis.

Vaata rohkem