Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692877

ANDMELAO ANALÜÜTIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kasutaja vajaduste väljaselgitamine koostöös kasutaja ja tellijaga, tellimisprotsessi juhtimine ja analüüsi tulemuste arendusmeeskonnale arusaadavaks muutmine

  • Lähteandmete analüüs

  • Andmelao nõuete kirjeldamine ja dokumentatsiooni haldamine

  • Arendusülesannete koostamine ning arendamise toetamine

  • Arendusprotsessis aktiivne osalemine, sh koostöö tellijate ja arendusmeeskonnaga

  • Kasutajate juhendamine

Ootused kandidaadile

  • Head teadmised relatsioonilistest andmebaasidest (Oracle, MSSQL jne)

  • Eelnev infosüsteemide analüüsi kogemus

  • Huvi infotehnoloogia vastu

  • Analüütiline ja avatud mõtteviis

  • Vähemalt algteadmised SQL päringu keelest

  • Vähemalt algteadmised XML märgistuskeelest

  • Kõrgharidus IT valdkonnas vähemalt omandamise järgus

  • Väga hea väljendusoskus nii sõnas kui kirjas

  • Positiivse suhtumisega nii enda kolleegide kui asutuse väliste inimeste suhtes

  • Kohusetundlikkus enda ja oma meeskonna töö kvaliteedi ja tähtaegade osas

  • Heal tasemel inglise keele ja eesti keele oskus

  • Kasuks tuleb varasem töökogemus andmelao või andmeanalüüsi projektides

Ettevõte pakub

  • Uus ja oma töötajatest lähtuv töökeskkond

  • Motiveerivad kolleegid ja mitmekesine motivatsioonipakett

  • Põnevad erialased väljakutsed

  • Õppimis- ja arenemisvõimalused

  • 35-päevane põhipuhkus, vajadusel õppepuhkus

  • Paindlik tööaeg ja veel palju muudki

Tööpakkumise number
#692877

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
23. märts 2021

Registrite ja Infosüsteemide Keskus ei ole tavaline riigiasutus. Meid eristab meie töö unikaalsus ja mastaapsus - oleme suurim riiginfosüsteemidele orienteeritud riiigiasutus Eestis. Meie teenuseid kasutab igapäevaselt ca 4700 Eesti riigiametnikku ning meie infosüsteemidest on abi pea kõigile Eesti Vabariigis elavatele inimestele. Mõned meie hallatavatest infosüsteemidest: äriregister, kinnistusraamat, notarite infosüsteem, kohute infosüsteem, riiklik kriminaalmenetlusregister, kohtutäiturite infosüsteem, vanglate infosüsteem jpt

Vaata rohkem