Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292847

ANDMEKVALITEEDI ANALÜÜTIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on toetada tarku otsuseid läbi otsustusprotsessis kasutatavate andmete kvaliteedi tagamise. Andmekvaliteedi analüütiku põhiülesanneteks on:

  • analüüsi- ja andmelaoinfosüsteemi kvaliteedisüsteemi juurutamine;
  • andmekvaliteedi vigade avastamiseks andmekaeve läbiviimine;
  • andmekvaliteedi reeglite kirjeldamine, analüütiliste päringute ja aruannete koostamine ning andmekvaliteedi monitoorimise tagamine kasutades andmekvaliteedi analüüsitarkvara võimalusi (nt DQ Analyzer, SQL);
  • andmekvaliteedi ja andmekvaliteedisüsteemi auditeerimine, sh andmete statistilise töötlemise ja analüüsi läbiviimine, andmekvaliteedi tagamisega seotud protsesside ja tegevuste hindamine ning andmekvaliteedi mõju hindamine juhtimisinfole;
  • analüüsialastes arendusprojektides osalemine, tööalaste koolituste läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on

  • erialane kõrgharidus (soovitavalt matemaatiline statistika, matemaatika, informaatika vms);
  • kõrgtasemel eesti keele oskus (C1) ja vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keele) valdamine kesktasemel;
  • väga hea arvutikasutamisoskus (SQL päringukeele oskus, MS Office jt);
  • varasem töökogemus andmebaasidega;
  • hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus ning organiseerimis-, otsustus- ja vastutusvõime;
  • probleemide lahendamisele orienteeritus, täpsus, korrektsus ja hea pingetaluvus;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikele kehtestatud tingimustele.

Kasuks tuleb
  • varasem töökogemus andmekvaliteedi auditeerimis- ja analüüsi/andmetöötlustarkvaraga ning kvaliteedijuhtimises;
  • teadmised avalikust haldusest, Politsei- ja Piirivalveameti tööst, andmekogudest ja andmestikest, süüteomenetluse protsessist.

Pakume Sulle väljaõpet kohapeal, huvitavat tööd ja arenemisvõimalusi ning toetavat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#292847

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
10. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
26. november 2012

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveametis.

Vaata rohkem