https://www.cvkeskus.ee/121634

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Andmekogumise projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121634

Tööpakkumise number

121634

Töö kirjeldus

Töö peamine eesmärk on perearstide ja muude andmekogujate motiveerimine Geenivaramule vajalike andmete ja koeproovide kogumiseks. Töö eeldab palju ringiliikumist, kohtumist perearstidega, ürituste ja koolituste korraldamist ja nendel osalemist. Andmekogumise tehniliste probleemide lahendamine ja kogumiseks vajalike materjalide tagamine on samuti andmekogumise projektijuhi igapäevane tegevus. Töötaja kodukontoriks on meie Tallinna kontor Mustamäel, tööpiirkonnaks on eelkõige Harjumaa, Läänemaa, Saaremaa ja Hiiumaa. Tartus asuvas peakontoris tuleb käia keskmiselt 2-4 korda kuus.


Nõudmised kandidaadile

Antud tööle sobib meditsiinilise (või sellele lähedase) kõrgharidusega inimene, kes on kiire, täpne ja korrektne. Evib empaatiavõimet ja oskab leida erinevate inimeste motivaatoreid ja neid kasutades ka inimesi motiveerida. Suudab planeerida ise oma tegevust ja seatud plaanidest ka kinni pidada. Oskab hinnata tegevuste olulisust ja võtab vastu õiged otsused nende elluviimiseks. Suudab süstematiseerida ja korras hoida suurt hulka informatsiooni nii paberil kui arvutis. Oskab väga hästi eesti ja vene keelt, muud keeled (eriti inglise) on ka igati abiks. On aus, siiras ja hooliv nii kolleegide kui koostööpartnerite suhtes. Naudib liikuvat tööd ja suhtlemist paljude erinevate inimestega. Omab autojuhilube ja valdab arvutit tavakasutaja tasemel.


Ettevõte pakub

Võimalust osaleda millegi maailmas tõeliselt ainulaadse tegemisel.
Palju pingelist, huvitavat ja arendavat tööd.
Noort, sõbralikku ja aktiivset meeskonda.
Korralikke ja kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid, sh ametiautot, telefonikompensatsiooni, sülearvutit.
Konkurentsivõimelist, võimetele vastavat töötasu.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2007
Kuulutus sisestati:
30. august 2007
Brutopalk:
Alates 18000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Eesti Geenivaramu on asutus, kelle eesmärgiks on luua maailmas unikaalne ja põhjalik terviseandmete ja bioloogilise materjali kogu, mis hõlmaks ligi 10% Eesti täiskasvanud elanikkonnast. Algselt erakapitali toel loodud ettevõtmist toetab aktiivselt Eesti riik, mille tulemusena liitus Geenivaramu 2007.a. Tartu Ülikooliga, olles täna Ülikooli alluvuses olev teadus- ja arendusasutus.
Aastatel 2007-2010 kogutakse Geenivaramusse täiendavalt ligi 90 000 inimese andmed. Kogutud andmeid väljastatakse anonüümsetena erinevatesse mainekatesse rahvusvahelistesse ja kodumaistesse meditsiinilistesse ja teadusuuringuisse, mille eesmärkideks on haiguste, ravimite toime ja geenide vaheliste seoste leidmine.