https://www.cvkeskus.ee/85051

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Andmekogumise assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85051

Tööpakkumise number

85051

Töö kirjeldus

Andmekogumise assistent allub andmekogumise osakonna juhatajale ning toetab tehniliste tegevustega igakülgselt andmekogumise projektijuhtide igapäevatööd. Muuhulgas kuuluvad tema töökohustuste hulka dokumentide, lepingute ja kirjade koostamine, koosolekute ettevalmistamine, protokollimine ja refereerimine, koolituste ettevalmistamine, Informatsiooni vastuvõtt ja edastamine, perearstidele vajalike materjalide laoarvestus, tellimine, pakendamine ja edasisaatmine.


Nõudmised kandidaadile

Antud tööle sobib inimene, kes on kiire, täpne ja korrektne. Suudab rahulikult ja edukalt töötada ka pingelises olukorras. Oskab koostada kirju ja täita standarddokumente. Suudab protokollida koosolekuid, ja eristab sealjuures olulist ebaolulisest. Suudab süstematiseerida ja korras hoida suurt hulka informatsiooni nii paberil kui failidena arvutis. Saab hakkama nii materjalide kui dokumentide üle arvestuse pidamisega. Oskab väga hästi eesti ja vene keelt. On valmis erandolukordades töötama kella vaatamata, kui midagi olulist peab tähtajaks valmima.


Ettevõte pakub

Võimalust osaleda millegi maailmas tõeliselt ainulaadse tegemisel.
Palju pingelist, huvitavat ja arendavat tööd.
Noort, sõbralikku ja aktiivset meeskonda.
Korralikke ja kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid, sh telefonikompensatsiooni.
Konkurentsivõimelist, võimetele vastavat töötasu.Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
10. november 2006
Brutopalk:
Alates 9000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Eesti Geenivaramu on asutus, kelle eesmärgiks on luua maailmas unikaalne ja põhjalik terviseandmete ja bioloogilise materjali kogu, mis hõlmaks 10% Eesti täiskasvanud elanikkonnast. Algselt erakapitali toel loodud ettevõtmist on asunud aktiivselt toetama riik, mille tulemusena muutub Geenivaramu 2007.a. eraldi instituudina osaks Tartu Ülikoolist.
Aastatel 2007-2010 kogutakse Geenivaramusse täiendavalt ligi 90 000 inimese andmed.
Kogutud andmeid väljastatakse anonüümsetena erinevatesse mainekatesse rahvusvahelistesse ja kodumaistesse meditsiinilistesse ja teadusuuringuisse, mille eesmärkideks on haiguste, ravimite toime ja geenide vaheliste seoste leidmine.