https://www.cvkeskus.ee/28428

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28428

Andmekoguja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ankeetide täitmine uute autode omanikega vabalt valitud asukohas. Ankeedi kestvus 10-15 min. Ankeedi hind 35.- neto.


Ootused kandidaadile

Oskus ja valmidus suhelda erinevate inimtüüpidega
Korrektsus
Kohusetundlikkus
Vastutustundlikkus
Eelnev töökogemus ei ole oluline


Ettevõte pakub

Lisaraha teenimise võimalust.


Lisainfo

Ootame CV-d


Tööpakkumise number
#28428
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Andmekoguja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!