Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693242

ANDMEHALDUSE ASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Peamised tööülesanded on:

  • toote, kliendi ja tarnija andmete töötlemine;
  • lahendada jooksvaid probleeme, mis ilmnevad andmete sisestamisel;
  • andmete kontrollimine ja vajadusel raportite vormistamine.

Ootused kandidaadile

    Ootame Sind kandideerima, kui :

  • omad vähemalt keskharidust;
  • räägid ja kirjutad vabalt eesti keelt;
  • valdad suurepäraselt MS Excelit;
  • räägid ja kirjutad väga hästi inglise keeles;
  • oled hea suhtleja, kohusetundlik ja täpne.
    Antud ametikohal tuleb Sulle kasuks:

  • eelnev töökogemus analoogses valdkonnas.

Omalt poolt pakume: stabiilset töökohta sõbralikus ja toetavas meeskonnas, kaasaegset töökeskkonda, väljaõpet ja koolitusi, töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#693242

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
25. märts 2021

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem