Värsked tööpakkumised

Andmehaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116421

Tööpakkumise number

116421

Töö kirjeldus

• klientide andmete sisestamine, muutmine, kontrollimine, päringute tegemine
• lepingute ja arvete haldus
• soodustuste sisestuse jälgimine
• müügitellimuste sisestamine ja vajadusel muutmine, päringute tegemine
• võlglastega tegelemine
(Põhitöö toimub programmides Axapta ja Excel)

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, rahuldav vene ja inglise keele oskus
• heal tasemel Exceli kasutamise oskus
• sõbralikkus, abivalmidus ja täpsus tööülesannete täitmisel
• ausus, kohusetundlikkus ja hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb
• AXAPTA kasutamise oskus
• töökogemus sarnasel ametikohal

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
• sotsiaalseid tagatisi
• meeldivat kollektiivi
• sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2007
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.