https://www.cvkeskus.ee/125109

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Andmebaasitugi-müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125109

Tööpakkumise number

125109

Töö kirjeldus

Sinu igapäevatööks on informatsiooni edastamine väljaspool Eestit paiknevatele tugiüksustele võimalike andmebaasi tõrgete kohta ning kohalike töötajate nõustamine andmebaasi täitmisel. Lisaks sellele abistad Sa ravimikonsultante ürituste korraldamisel – osaled ürituste kooskõlastusprotsessis, vormistad ostutaotlused, oled kontaktisik suhtlemisel teenuste pakkujatega, registreerid osalejaid jms.


Nõudmised kandidaadile

Sobid sellele ametikohale, kui Sul on väga hea inglise keele suuline ja kirjalik oskus ning Sa oled hea suhtleja. Ootame, et oled abivalmis, paindlik ning avatud muudatustele, kuid Sinu töö nõuab ka püsivust ja järjekindlust. Sa oskad seada prioriteete ja oled efektiivne oma töö planeerimisel. Kasuks tuleb hea arvutikasutamisoskus. Töökoht sobib ka oma karjääri alustavale inimesele.


Ettevõte pakub

AstraZeneca pakub huvitavat ja vaheldusrikast tööd sõbralikus ja kõrge organisatsioonikultuuriga kollektiivis, motiveerivat palka ja korporatiivsoodustusi. Koolitus ja kolleegide tugi abistavad Sind sisseelamisel ja tagavad kindlustunde. Töökoht paikneb AstraZeneca kontoris Tallinnas.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
24. september 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

ASTRAZENECA on üks suurimaid originaalravimeid tootvaid firmasid maailmas ning suurim retseptiravimite müüja Eestis. Meie ravimiportfell sisaldab kardiovaskulaarsete, gastrointestinaalsete, onkoloogiliste, respiratoorsete, kesknärvisüsteemi- ja infektsioonhaiguste ravimeid.