Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #108750

Andmebaaside administraator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Domino andmebaaside monitooring
  • Domino andmebaaside kasutajate haldamine ja nõustamine
  • Uue funktsionaalsuse lisamine ja testimine
  • Grupitöö tarkvara ja dokumendiregistri kasutajatele kiire ja asjatundliku abi osutamine
  • Operatiivne informeerimine muudatustest ja veaolukordadest

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus või selle omandamine
  • Programmeerimise kogemus
  • Infosüsteemide turbe põhitõdede teadmine
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Inglise keele valdamine erialase kirjanduse lugemise tasemel
  • Pingetaluvus
  • Kohusetundlikkus ja valmisolek teostada hooldustoiminguid väljaspool tööaega
  • Hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb
  • Domino andmebaaside haldamise kogemus
  • Programmeerimiskogemus Lotus Domino vahenditega (LotusScript, JavaScript)
  • Linuxi või mõne muu UNIX-laadse operatsioonisüsteemi administreerimise oskus
  • Soov ennast erialaselt täiendada
  • Eelnev töökogemus IT valdkonnas

Ettevõte pakub

  • erialast koolitust
  • kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid

Tööpakkumise number
#108750