Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151931

Andmebaasi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendi vajaduste kaardistamine ja konsultatsioon
  • andmebaasialane nõustamine ja osakonna töötajate juhendamine
  • andmebaaside arendusprojektide koordineerimine
  • projekti tulemite juurutamisel abistamine

Ootused kandidaadile

  • IT-alane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • heal tasemel inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • teadmised andmebaaside ehitusest
  • iseseisvus töös ja tulemustele orienteeritus

Kasuks tuleb
  • töökogemus tarkvaraarenduses
  • spetsifikatsioonide kirjutamise oskus ja kogemus

  • palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu
  • professionaalseid, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#151931

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2008
Kuulutus sisestati:
14. mai 2008

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.

Vaata rohkem