Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91075

Andmebaasi kontrollija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Andmete kontrollimine ja sisestamine andmebaasi

Ootused kandidaadile

-täpsus ja korrektsus
-kohusetundlikkus
-hea eesti keele oskus
-tavakasutaja arvutioskus
-hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

-kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi
-ühtset sõbralikku kollektiivi
-kindlat töökohta

Lisainfo

Seoses töömahu suurenemisega vajame KIIRESTI oma töökasse tiimi nobedate näppudega andmebaasi kontrollijat.

Tööpakkumise number
#91075

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2007

Ekspress Hotline on 1993 aastal loodud Eesti juhtiv infomeedia ettevõte. Ekspress Hotline Gruppi kuuluvad ettevõtted haldavad infotelefone, infomeedia internetiportaale ning annavad välja telefonikatalooge üle kogu Eesti.

Vaata rohkem