Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47334

ANDMEBAASI KESKADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised ülesanded on:
- andmebaasi administreerimine, kasutajate konsulteerimine tehnilistes küsimustes;
- osalemine andmebaasisüsteemide projekteerimises ja arenduses;
- andembaaside administreerimisvahendite arendamine.

Ootused kandidaadile

- infotehnoloogia alane kõrgem või kõrgkoolis lõpetamisjärgus õpingud;
- vähemalt 3 aastane kogemus suurte andmebaasisüsteemide (Progress, Oracle vm);
- andmebaaside projekteerimise kogemus;
- soovitavalt suure infosüsteemi arenduses osalemise kogemus;
- Windows ja Unix keskkondade väga hea tundmine;
- väga hea eesti keele oskus, tööalaselt vajalikul tasemel inglise keele oskus.

Nõuded isikuomadustele:
- koostöövõime ja meeskonnatööle orienteeritus;
- analüüsi- ja üldistusvõimeline;
- otsustusvõime ja vastutustundlikkus;
- lojaalsus ja positiivne ellusuhtumine.

Ettevõte pakub

- tänapäevast töökeskkonda;
- töökohta kesklinna lähedal;
- konkurentsivõimelist palka;
- arenguvõimalusi.

Lisainfo

Tööaeg: 8.15-17.00.

Tööpakkumise number
#47334

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2005

AS Andmevara on infotehnoloogia valdkonnas tegutsev ettevõte, põhilisteks tegevusaladeks on registrite, andmebaaside ja infosüsteemide arendus, pidamine ja hooldus, infotehnoloogiliste terviklahenduste väljatöötamine, infotöötluse töökeskkonna kujundamine ja selle valdkonna hanked ning infoteenused registritelt.

Vaata rohkem