Värsked tööpakkumised

Andmebaasi haldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62328

Tööpakkumise number

62328

Töö kirjeldus

Seoses töötaja lahkumisega lapsehoolduspuhkusele otsime oma meeskonda andmebaasi haldurit - tähtajalise töölepinguga ja osalise tööajaga.

Sa vastutad internetipõhise personaliotsingu andmebaasi korrastamise ja ajakohastamise eest. Sinu peamisteks tööülesanneteks on andmete sisestamine, kontrollimine ja täiendamine, samuti andmete sisestamise korrast kinnipidamise jälgimine. Sa abistad ja nõustad vajadusel andmebaasi kasutajaid. Sinu töö andmebaasi haldurina eeldab koostööd personaliotsingu üksuse töötajatega ning suhtlemist andmebaasi klientidega nii e-maili kui telefoni teel.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui Sul on teadmised ja/või kogemused infotöötlusest. Töö nõuab Sinult täpsust, kiirust ja korrektsust andmete analüüsimisel, sisestamisel ja täiendamisel; samuti vilumust arvutiga töötamisel ning oskust juhendada teisi kasutajaid. Vajalik on väga hea eesti keele suuline ja kirjalik valdamine ning inglise keele oskus suhtlustasemel. Hindame Sinus kui tulevases meeskonnaliikmes head suhtlemisoskust, abivalmidust, taiplikkust, rutiinitaluvust ning analüüsi- ja süstematiseerimisoskust.

Fontes pakub Sulle võimalust teha tööd osalise tööajaga (ca 20h nädalas) ning Sinuga sõlmitakse tähtajaline tööleping. Garanteerime Sulle kaasaegsed töötingimused ning sõbraliku ja professionaalse meeskonna.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
26. märts 2006
Kuulutus sisestati:
15. märts 2006

Fontes on edukas konsultatsioonifirma, mis on tegutsenud 16 aastat. Pakume oma klientidele kaasaegseid lahendusi personaliotsingu, töötajate hindamise ja arendamise, palgakorralduse ja inimeste juhtimise alal. Meie partneriteks on rahvusvaheline hindamismeetodite arendaja SHL Group ja personaliotsingufirmade ühendus AIMS-Network. Fontese põhiväärtusteks on kliendikesksus, meeskonna ja lahenduste arendamine, professionaalsus ja koostöö. Meie meeskonnas töötab 25 inimest. Lisainfo Internetis: www.fontes.ee.