Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60115

Andmebaasi administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rakendusserverite ning Oracle ja PostgreSQL andmebaaside haldus ja
installeerimine, sh:

- serverite ja operatsioonisüsteemide tarkvara installeerimine ja uuendamine;
- andmebaaside ja operatsioonisüsteemide pääsuõiguste haldamine ja turvalisuse tagamine;
- andmebaaside planeerimine ja tagavarakoopiate tegemine;
- rakendustarkvara installeerimine;
- andmebaaside jõudluse jälgimine, optimeerimine ning proaktiivne teenustaseme tagamine;
- kettaruumi haldamine ja planeerimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- töökogemust Oracle või PostgreSQL andmebaaside haldamisel Solaris’ või Linux keskkonnas;
- SQL päringute ja skriptide koostamise oskust;
- infosüsteemide turvameetmete tundmist;
- IS dokumenteerimise kogemust;
- valmisolekut enesetäiendamiseks;
- eesti keele valdamist kõnes ja kirjas;
- inglise keele valdamist erialase kirjanduse lugemise tasemel;
- kohusetundlikkust ja valmisolekut teostada haldustoiminguid väljaspool tööaega;
- initsiatiivi ja analüüsivõimet.

Eeliseks on:
- programmeerimiskogemus Java, PL/SQL või Perl programmeerimiskeeles;
- rakendusserverite ja veebiserverite haldamise kogemus.

- eneseteostusvõimalust riigile oluliste projektide teostamisel;
- pikaajalist ja huvitavat tööd saavutustele orienteeritud meeskonnas;
- võimalusi oma professionaalsete oskuste arendamiseks;
- kaasaegset ja arenevat töökeskkonda;
- erialaseid koolitusvõimalusi;
- hea töö eest konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#60115