Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245624

Andmebaasi administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- töö GIS süsteemiga (andmete ettevalmistamine ja importimine);
- muudatuste haldus;
- andmebaaside uuendamine;
- joonestamine AutoCADis.

Ootused kandidaadile

- väga hea inglise ja eesti kõne- ning kirjakeele oskus;
- IT- või telekommunikatsioonialane haridus (võib olla omandamisel);
- AutoCAD ja/või Microstation kompetents;
- arvutikasutusoskus MS Office’i keskkonnas;
- positiivsus ja abivalmidus suhtlemisel;
- klienditeenindusele orienteeritus;
- vastutustunne ja koordineerimisoskus.

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus sarnases valdkonnas;
- SQL keele algteadmised;
- IT- või telekommunikatsioonialased üldteadmised ja kogemused;
- kõrge enesemotivatsioon töötamaks väljakutseid esitavas ning kiiresti arenevas valdkonnas.

- tööalast koolitust ja kontserni toetust tööülesannete täitmisel;
- huvitavat ja arendavat tööd ning võimalusi eneseteostuseks;
- kaasaegset töökeskkonda;
- konkurentsivõimelist tasupaketti.

Tööpakkumise number
#245624

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
8. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
30. november 2011

Manpower on 1948. aastal USA-s loodud maailma juhtivaid personalifirmasid, mis tegeleb töötajate värbamise ja rendiga ning pakub personalitöö valdkonnas erinevaid kliendikeskseid lahendusi.

Manpoweril on 82 riigis üle 4200 kontori, mille kaudu teenindatakse 400 000 klienti ja leiab tööd üle 5 miljoni inimese aastas. Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpoweri kliendiks on globaalne võrgulahenduste tarnija, süsteemide integreerija, tarkvara looja ning teenuste pakkuja Ericsson Eesti AS. Otsime lapsehoolduspuhkuse asendusajaks andmebaasi administraatorit, kelle vastutus on tagada andmete korrektsus ja kliendirahulolu oma vastutusvaldkonnas. Klientideks on tuntud rahvusvahelised ettevõtted Euroopas, kelle tegevus ulatub mingil määral ka teistele kontinentidele. Töökeeleks on eelkõige inglise keel..

Vaata rohkem