Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36223

ANDMEBAASI ADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Oracle andmebaaside ja nendel põhinevate rakenduste administreerimine

Ootused kandidaadile

  • Unixipõhiste operatsioonisüsteemide administreerimise oskus
  • vähemalt aastane kogemus suurt vastutust nõudva mistahes IT süsteemi administreerimisel
  • eelteadmised andmetöötluse valdkonnast ja SQL päringukeele tundmine
  • hea eesti ja inglise keele oskus
  • soov areneda
  • kõrge vastutustunne

Ettevõte pakub

  • vajadusel Oracle DBA koolitust
  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • konkurentsivõimelist palka
  • kaasaegset- ja innovaatilist töökeskkonda
  • võimalusi erialaseks arenguks

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • kursuse Oracle'i DBA Fundamentals eelnev läbimine või vastavate teadmiste olemasolu
  • andmebaaside administreerimise kogemus
  • erialane kõrgharidus

Tööpakkumise number
#36223