https://www.cvkeskus.ee/127258

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127258

Andmebaasi administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    *
  • Kiirhooldusobjektide analüüs ja kiirhooldustehnikutele tellimuste koostamine.
  • *
  • Arvete esitamine – hooldusarved ja valvetehniku väljakutsed
  • *
  • Hooldusaktide sisestamine


Ootused kandidaadile

* Eesti ja vene keele oskus
* Arvutikasutamise oskus (tabeltöötlus)
* Hea suhtleja


Ettevõte pakub

põhipalka 8000 krooni + tulemustasu 2000 krooni
Erialast koolitust


Tööpakkumise number
#127258
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Andmebaasi administraator
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!