Värsked tööpakkumised

Andmebaasi adminisraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38223

Tööpakkumise number

38223

Töö kirjeldus

- andmebaasi haldamine
- andmebaaside korrashoid ja täiendamine
- andmete õigsuse kontroll ja sisestamine arvutisse
- andmete sisestamine ja andmebaasi parandamine

Nõudmised kandidaadile

- aktiivsus ja järjekindlus
- analüüsi- ja algatusvõime
- analüütiline mõtlemine ja otsustusvõime
- arvuti kasutamise oskus
- arvutiga töötamise kogemused
- eesti, vene ja inglise keele valdamine
- energilisus ja optimistlikkus
- hea arvuti kasutamise oskus
- hea pingetaluvus
- õppimis- ja arenemisvõimeline
- oskused töötamiseks Windows keskkonnas
- Windows operatsioonisüsteemi ja enam kasutatud operatsioonisüsteemide heal tasemel tundmine

- perspektiivset tööd Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes;
- tööalase karjääri võimalust;
- tööle vastavat tasu.

Lisainfo

mihhail.voronin@vpmarket.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2004

VP MARKET on kiiresti laienev ettevõte, milles igaühele pakutakse vastutusrikast, iseseisvust ja algatusvõimet nõudvat tööd. Pakume Teile suuri võimalusi karjääri tegemiseks ja arenemiseks ning töötulemustest sõltuvat palka. Ettevõttes töötab inimesi rohkem kui sajal erineval ametikohal ja kõigil on võimalus teha karjääri tavalisest müüjast kaubanduskeskuse juhatajaks. Isegi 14 VP MARKET“i kaubanduskeskuse juhatajat on oma karjääri alustanud kassiiri või müüja ametikohalt. Ettevõte hindab kõrgelt sõbralikku ja usaldusväärset kollektiivi, mille tuumaks on kompetentsed, lojaalsed ning enesekindlad töötajad.