Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #278443

ANDMEARHITEKT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Andmearhitekti väljakutseks on juhtida suurte andmebaaside (Oracle, Scala, MS, SQL) arhitektuuri korrastamist, arendamist ja loomist.

Igapäevaste tegevuste hulka kuulub:
- andmeolemite elutsükli juhtimise organiseerimine
- koostöö arhitektide, ITO ja andmeturbespetsialistidega organisatsiooni poliitikate, strateegiate ja standardite arendamiseks ja rakendamiseks
- infrastruktuuriliste arendustööde läbiviimine koostöös ITOga
- andmebaaside jõudlusküsimuste lahendamises osalemine
- andmetekorrastus-, süstematiseerimis- jmt projektide algatamine
- andmekvaliteeti puudutavate otsuste tegemine osana projektimeeskonnast
- Master Data Management ja Data Governance põhimõtete kohandamine.

Ootused kandidaadile

- andmebaasi arhitekti töökogemust või üldise IT arhitekti kogemust suuremas ettevõttes
- DBA kogemusi arendaja-arhitektina
- kogemusi äriprotsesside kaardistamisel
- initsiatiivikust ja organiseerimisvõimelisust
- süsteemsust, põhjalikkust
- väga head suhtlemisoskust, valmisolekut meeskonna- ja iseseisvaks tööks.

erialaseid väljakutseid, ambitsioonikaid ja andekaid töökaaslasi, võimalust otsustada, täiendkoolitusi, võimalust osaleda rahvusvahelistel erialakonverentsidel.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saatke oma CV märgusõnaga „A-Arhitekt“ e-maili aadressile igor(a)friisberg.ee või kandideerige CVKeskuse kaudu. Küsimuste korral telefon 611 5060. Konsultant Igor Päss. Tagame informatsiooni konfidentsiaalsuse.

Tööpakkumise number
#278443