Värsked tööpakkumised

Andmeanalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191053

Tööpakkumise number

191053

Töö kirjeldus

Sinu tegevuse eesmärgiks on jaeäri valdkonna tooteüksustele, turundusosakonnale ja jaeäri juhtrühmale informatsiooni jagamine selleks, et langetada parimad turundus – ja juhtimisalased otsused. Osaled klientide segmenteerimise ja kliendisuhete juhtimise tehniliste lahenduste loomisel ning süsteemi rakendamisel, teostad päringuid kliendiandmebaasist, koordineerid kliendiandmete uuendamise projekte ning viid läbi erinevaid analüüse.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonnaga liituma, kui:

  • omad (rakenduslikku) kõrgharidust kombineerituna vähemalt 2-aastase töökogemusega süsteemi- või majandusanalüüsi (statistika) alal
  • Sul on põhjalikud teadmised andmeanalüüsist, tööst andmemudelitega ja segmenteerimisest
  • tunned huvi turunduse ja müügi vastu
  • Sul on süsteemne mõtlemine ja hea analüüsivõime
  • oled teotahteline, energiline ning koostööle orienteeritud
  • oled loov
  • naudid võimalust juhtida mitut projekti samaaegselt
  • suudad panustada keskendunult ka pingelistel perioodidel
  • valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas ning vene keelt suhtlustasandil

Kasuks tuleb praktiline kogemus andmebaasturunduse (database marketing) valdkonnast.

Ettevõte pakub

Sind ootab:

  • tegus meeskond, võimalus õppida valdkonna parimatelt professionaalidelt
  • võimalus olla osaline Eesti suurimates IT arendusprojektides
  • pikaaegne koostöö- ja arenguvõimalus Eesti Energia kontsernis
  • võimalus osa saada Eesti Energia töötajate soodustustest

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2010
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaeäri Äritehnoloogia osakond tegeleb arendusprojektide juhtimise- ja analüüsiga, mis aitavad ellu viia Eesti Energia kontsernile üliolulisi eesmärke. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusmeeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise ettevõtte arenemine ja toimimine.